Plynové grily

Triumph série

Triumph série

Cena od 14.980 Kč
Rogue série

Rogue série

Cena od 21.980 Kč
LE série

LE série

Cena od 37.980 Kč
LEX série

LEX série

Cena od 54.980 Kč
Prestige série

Prestige série

Cena od 49.970 Kč

Triumph série

Štíhlé modely Triumph nabízí maximální grilovací potěšení a optimální využití prostoru s přesvědčivým poměrem cena-výkon. Sklopné postranní police na obou stranách s bočními hořáky umožňují experimentální grilování s přípravou více pokrmů najednou. Vaření na roštech z litiny poskytuje konzistentní rozsah tepla a grilované maso dělá křehčí.

Řada Triumph je ideálním základem stolních plynových grilů pro rodinu.

Více informacíCena od 14.980 Kč

Triumph série

Rogue série

Novinková řada Rogue obsahuje součásti, které jsou běžné pro grily nejvyšších řad. Je to hlavně litinová vana a u verze R3 i dvouvrstvé víko či nerezové rošty. Díky sklopným policím zabere při skladování minimum místa, do velké skříně se vejde i velká plynová láhev.

Více informacíCena od 21.980 Kč

Rogue série

LE série

Modely LE nabízejí styl, výkon a funkčnost v jednom.

LE3, jak se tento model ve skratce nazývá, je v nabídce nejen v nerezovém provedení, ale i v černém smaltu a laku. Standardní výbavou jsou dva infračervené hořáky - zadní pro rožeň a boční SIZZLE ZONE ™ pro špičkové steaky. Kromě toho má i vnitřní osvětlení a odkládací box s krájecím prkénkem.
Tento model je vhodný pro uživatele, kteří hledají maximálně vybavený gril za rozumné peníze. Bestseller !

Více informacíCena od 37.980 Kč

LE série

LEX série

Luxusní modely LEX patří k nejlepším ve střední třídě,  jsou vybaveny např. masivními nerezovými rošty a osvětlením knoflíků. Vše podtrhuje luxusní design.

 

Více informacíCena od 54.980 Kč

LEX série

Prestige série

Řada Prestige je druhou nejvyšší řadou grilů Napoleon. Nabízí vysokou kvalitu, luxus a dlouhou životnost (až doživotní záruka).

Řada Prestige PRO je tím nejlepším, co značka Napoleon v plynových grilech nabízí. Napoleon ® PrestigeSeries PRO ™ jsou mistrovské dílo designu a technických parametrů. Tyto grily jsou zřejmé ​​nápadným chromovým propracováním a jeho vzhled se stává životním stylem.

Více informacíCena od 49.970 Kč

Prestige série