na grilu

Originální recepty

na grilu

Předkrmy

Lahodné a snadné recepty ze zajímavých surovin pro přípravu předrkmů pro Vaše hosty.  Nezapomeňte Vašim hostům připravit nejen lahodné hlavní jídlo na girlu, ale můžete jim také připravit chutné, rychlé a hlavně velice originální předkmy .Vyzkoušejte něco nevšedního, buďte originální..

Více informací

Předkrmy

Burgery

Lahodné recepty, jak si ugrilovat šťavnaté hamburgery na grilu. Vyzkoušejte originální návody na správnou připravu vyborných a chutných hamburgerů na grilu.

Více informací

Burgery

Ryby

Velice oblíbené jídlo, které je pro letní měsíce příjemně lehké a lahoné jsou recepty z ryb. Nechte se inpirovat uvedenými recepty na lahodné rybí pokrym. Vyzkoušete  grilování  mořských ryb.

Více informací

Ryby

Drůbež

Drůbež se poslední dobou stává velice oblíbenou surovinou pro rychlé s snadné girlování. Nechte se inpirovat originálními recepty, jak oživit girlování drůbežího masa.

Více informací

Drůbež

Hovězí

Štavnaté a lahodné grilovaní hovězího masa na více způsobů. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a typy pro lahodné recepty z hovězího masa.

Více informací

Hovězí

Vepřové

Jedná se o nejčastěji grilovanou surovinou, která je velice oblíbená. Nechte se inspirovat jak lze grilovat vepřová žebírka nebo steaky. U některých receptů doporučuje využít příslušenství z naší nabídky.

Více informací

Vepřové

Skopové

Originální a nevšední surovina, která potěší a překvapí snad každou návštěvu. Vyzkouštejte grilování šťavnatého jehněčího masa, plné lahodné chuti.

Více informací

Skopové

Zelenina

Pokud v letních měsích dostanete chuť na lehčí teplé jídlo, doporučujeme Vám grilování Vaší oblíbené zeleniny, nebo se můžete nechat inspirovat uvedenými originálními recepty.

Více informací

Zelenina

Dezerty

No a po dobré jídle je potřeba kvalitní požitek zakončit nějakou sladkou chuťovkou.

Více informací

Dezerty

Fotogalerie

Některé recepty jsme sami či naši zákazníci vyzkoušeli. Podívejte se na výsledky a nechte se inspirovat. Pokud by jste se s námi chtěli podělit o Vaše recepty nebo fotky ze zahradní párty s grilem Napoleon či přímo ugrilované lahodné výtvory, budeme velice rádi, když nám zašlete fotografie na e-mail :  grily@vanellus.cz

Více informací

Fotogalerie