Podpora při grilování

Informace

Podpora při grilování

Záruční podmínky

Zahradní grily NAPOLEON znamenají nejen vyjímečnou kvalitu a design, ale jelikož sami věříme svým výrobkům, rozhodli jsme se Vám zaručit i dlouhou ŽIVOTNOST. A proto Vám poskytujeme až DOŽIVOTNÍ záruku nebo 15-letou, 10-ti letou či 5-ti letou záruku na různé části grilů.

Více informací

Záruční podmínky

Létonagrilu.cz

Napoleon nepodporuje pouze soutěživé typy a kuchaře, ale také nadšence do grilování samotného. Proto vřele doporučujeme všem, co chtějí o grilování a všem co k němu patří vědět více, stránky www.letonagrilu.cz.

Zde naleznete spoustu zajímavých rad a receptů, které uvítá každý kdo se zajímá o grilování. Jsme rádi, že se někdo tak intensivně této tématice věnuje a věříme, že stejně jako ostatní i vy naleznete na stránkách www.letonagrilu.cz odpovědi na své otázky a budete tak váš gril využívat na maximum. Protože stejně tak, jak důležitý je gril na kterém vaříte, jsou důležité i suroviny které používáte. My vám můžeme dát ty nejlepší grily a redakce letonagrilu.cz vám poradí jaks nimi pracovat, jak vybírat maso, jak se připravit na sezónu a jaké jsou novinky v gurmánském světě grilování.

Více informací

Létonagrilu.cz

Ke stažení

Mnoho informací ke grilům, příslušenství a obchodním podmínkám. Zde naleznete katalogy, ceníky, obchodní informace pro e-shop, certifikáty a další zajímavné informace.

Více informací

Ke stažení

Rady a činy

Stejně tak jako všichni a všechno potřebuje svoji jistou péči, aby co nejdéle zůstalo v krásném a funkčním stavu, tak stejně tak i  zahradní grily a jeho příslušenství potřebuje jistou péči. Zde najdete mnoho informací a rad, jak se o Váš gril starat, čemu se naopak vyvarovat, jak správně používat a další tipy apod.

Více informací

Rady a činy

Dealerská zóna

Sekce pro obchodní partnery, kde mohou najít mnoho zajímavých informací, dokumentů a fotografií.

Více informací

Dealerská zóna